Řešení, které je pohodlnější a praktičtější, než kdykoli dříve

ETS Inside staví na 26 letech KNX zkušeností a na špičkových průmyslových standardech ve prospěch koncového uživatele. Vychází z vysokého výkonu ETS Professional, což nyní poskytuje skutečnou domácí automatizaci, jakou očekávají současní majitelé domů 

More about ETS Inside

Více o ETS Inside

ETS Inside je oficiálním softwarovým nástrojem Mezinárodní KNX asociace, který umožňuje vám i vašim zákazníkům plně přizpůsobit vlastnosti v jejich domovech. Ať už se jedná o automatizaci systémů osvětlování, rolet a žaluzií, vytápění a chlazení nebo dokonce zabezpečení domů, ETS Inside je připraven na všechno.

V návaznosti na špičkový ETS Professional je ETS Inside řízen aplikací a lze jej ovládat z PC, tabletu nebo dokonce chytrého telefonu*, se zajištěním nejbezpečnějšího prostředí.

 

Jak pracuje ETS Inside?

Pouhým přidáním ETS Inside do kompatibilního mini PC v jakékoli existující nebo nové instalaci KNX přes USB nebo KNXnetIP, vzniká uživatelsky přívětivé rozhraní, které běží na stolních počítačích, tabletech i smartphonech* – umožňuje vám i vašim zákazníkům nastavit KNX systémy podle přesně stanovených specifikací.

Co je zapotřebí?

  • Již existující nebo nová KNX instalace
  • S ETS Inside kompatibilní mini PC
  • Platná licence na ETS Inside 

*dostupné ve 2. polovině roku 2017

How does ETS Inside work?
 
 

Užitečné dokumenty

Začínat s ETS Inside je snadnější s následujícími užitečnými informativními brožurami.

FAQ' – časté otázky

Které přístroje jsou kompatibilní s ETS Inside?

Všechny KNX přístroje, které pro svoji konfiguraci nepotřebují plug-in. 

Kolik přístrojů lze nejvýše konfigurovat s ETS Inside?

S ETS Inside se mohou vytvářet projekty pro až 255 KNX přístrojů. 

|Mohu instalovat ETS Inside do mého PC?

Ano! Je možné jej nainstalovat do běžného PC, ale také do mini-PC s nainstalovaným Windows 10 a s propojením s KNX sběrnicí (viz požadavky). 

Jaké produkty lze použít k propojení ETS Inside s instalací?

KNX/IP rozhraní, KNX/IP routery, KNX/USB rozhraní. Aby bylo možné použití KNX/USB rozhraní, přístroj s nainstalovanou verzí ETS Inside Server musí být vybaven alespoň dvěma USB porty: jedním pro licenční klíč a druhým pro propojení s instalací. 

Více otázek a odpovědí naleznete na http://support.knx.org