ETS Inside

Przejdź na wyższy poziom komfortu i prostoty

Automatyka inteligentnych budynków jest obecnie powszechna. ETS Inside to odpowiedź firmy KNX na ten rosnący trend. Teraz możesz oferować swoim klientom wszystkie zalety standardu KNX w mobilnej aplikacji, łatwej do zrozumienia i umożliwiającej Twoim klientom samodzielną konfigurację instalacji.

 
basalte switch

Co to jest ETS Inside?

ETS Inside to podstawowa wersja programu ETS Professional działająca we wszystkich istniejących i nowych instalacjach KNX. Możesz skonfigurować ustawienia za pomocą swojego tabletu lub smartfona* lub urządzenia klienta. Perfekcyjny dla małych i średnich instalacji, ETS Inside to kolejny krok w stabilnej i bezpiecznej automatyzacji domu.

*funkcja dostępna od drugiej połowy 2017.

 

Jakie korzyści zapewnia ETS inside?

ETS Inside oferuje to, co najlepsze: Bezpieczeństwo i stabilność standardu przemysłowego KNX w połączeniu z intuicyjnym interfejsem umożliwiającym bezproblemową automatyzację domu. Twoi klienci mogą mieć kontrolę nad swoją KNX instalacją, a Ty przeznaczasz więcej czasu na to, co najważniejsze w Twoim biznesie.

For me

Dla mnie

Intuicyjne ustawianie w aplikacji najważniejszych funkcji ETS Professional dla małych i średnich instalacji. ETS Inside wprowadza zaufany standard KNX do ery inteligentnych domów

  • Bez licencji dla ETS Professional Narzędzie jest zintegrowane z właściwą instalacją KNX
  • Mniejsza liczba niewielkich interwencji
  • Przewyższanie wymogów klientów

For my customers

Dla moich klientów

ETS Inside oferuje dostosowanie dla użytkownika końcowego. Niewielkie zmiany w konfiguracjach mogą być wykonane natychmiast i bez Twojej interwencji

  • Nieograniczona personalizacja
  • Wygodny i przyjazny użytkownikowi interfejs
  • Mniejszy koszt utrzymania 
 

Jak zacząć?

Zdobądź urządzenia KNX i zobacz, jak prostym i wygodnym jest to nowe narzędzie. Katalogi produktu i szczegółowe instrukcje pomogą ci w bezproblemowym przejściu na ETS Inside.

Training & Support

Szkolenie i wsparcie

Zgodnie z oczekiwaniami wobec KNX oferujemy wiele zasobów online i offline, aby pomóc w zdobyciu wiedzy potrzebnej do montażu i integracji ETS Inside dla Twoich klientów

  • Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach online i webinariach
  • Dowiedz się więcej kursach o naszych
  • Dowiedz się więcej o naszym wsparciu 
 

Informuj mnie na bieżąco

Bądź zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami i opracowaniami, a także nowymi produktami współpracującymi z ETS Inside.  

Najczęściej zadawane pytania

Jaka jest różnica między ETS Professional a ETS Inside?

ETS Professional (komputer)przeznaczony jest dla osób znających KNX lub chcących wziąć udział w certyfikowanym kursie KNX. ETS Professional zawiera wiele funkcji potrzebnych do konfiguracji i programowania urządzeń KNX każdego typu. ETS Inside to wersja umożliwiająca konfigurację i ładowanie urządzeń dla mniej złożonych instalacji (np. bez rozszerzeń lub bram o złożonej funkcjonalności).

Do jakiego typu projektów nadaje się ETS Inside?

ETS Inside nadaje się do instalacji w mieszkaniach i małych lokalach komercyjnych, np. apartamentach, domach, niewielkich sklepach itp., które nie wymagają dużej liczby urządzeń lub nie są skomplikowane.

Co jest nowego w ETS Inside w porównaniu do ETS Professional?

Oprócz swojej unikalności jest to rewolucyjne narzędzie, ponieważ umożliwia konfigurację instalacji KNX za pomocą smartfona lub tabletu.

Jaka jest wartość dodana ETS Inside dla integratora systemu?

Integrator systemu może łatwo delegować część konfiguracji instalacji bezpośrednio na klienta. Dzięki temu klient może samodzielnie dokonać niewielkich zmian*. (*funkcja dostępna od drugiej połowy 2017.

Więcej najczęściej zadawanych pytań można znaleźć na http://support.knx.org