ETS Inside

Zvýšit úroveň pohodlí a dále zjednodušit

Inteligentní automatizace domácností chce být dnes všude. ETS Inside je odpovědí KNX na tento rostoucí trend. Nyní je možné nabídnout všechny výhody úspěšné normy KNX také v mobilních aplikacích, tedy snadno pochopitelné a umožňující zákazníkům samostatnou konfiguraci instalace.

 
What is ETS inside?

Co je to ETS inside?

ETS Inside je vstupní úrovní vámi důvěrně známého ETS Professional, který je použit v jakékoliv existující nebo nové instalaci KNX. Konfiguraci nastavíte z tabletu nebo smartphonu* ať již vašeho nebo vašeho zákazníka. Je ideální pro malé a střední instalace. ETS Inside nabízí další krok v domácí automatizaci stabilní a bezpečnou cestou.

*dostupné ve 2. polovině roku 2017

 

Jaké jsou výhody ETS inside?

ETS Inside nabízí to nejlepší z obou světů: Průmyslový standard KNX bezpečnosti a vyváženosti v kombinaci s intuitivním uživatelským rozhraním umožňujícím bezproblémovou domácí automatizaci. Nabízí zákazníkům plně ovládat jejich instalace KNX a šetřit svůj čas na to, co potřebuje pro řízení svého podnikání.

For me

Pro mě

Intuitivní nastavování v aplikaci s nejdůležitějšími vlastnostmi ETS Professional pro malé a střední instalace. ETS Inside přináší důvěryhodný KNX standard pro éru inteligentních domácností.

  • Není potřebná licence ETS Professional. Tento nástroj je integrován do aktuální KNX instalace
  • Snížení počtu malých zásahů
  • Překonání očekávání zákazníků
For my customers

Pro moje zákazníky

ETS Inside nabízí přizpůsobení potřebám koncového uživatele. Drobná vylepšení nastavení lze uskutečnit okamžitě a bez vašeho zásahu

  • Nekonečné osobní přizpůsobení
  • Pohodlné a uživatelsky přívětivé rozhraní
  • Snížení pořizovacích nákladů

 

Jak mám začít?

Získejte KNX přístroje a uvidíte, jak snadný a pohodlný je skutečně tento nový nástroj. Návody k produktům a detailní pokyny vám pomohou hladce přejít na ETS Inside.

Training & Support

Školení & Podpora

Jak jste již zvyklí od KNX, v nabídce je široká škála online i offline zdrojů, které vám pomohou získat odborné znalosti potřebné k instalaci a integraci ETS Inside vašim zákazníkům

  • Více informací o našich online školeních a webinářích
  • Více informací o našich kursech
  • Více informací o naší podpoře 
 

Nadále mě informujte

Je dobré mít aktualizovány nejnovější informace o vývoji, stejně jako o nových produktech, které pracují s ETS Inside.

 

FAQ-časté otázky

Jaký je rozdíl mezi ETS Professional a ETS Inside?

ETS Professional (Desktop) se zaměřuje na osoby s KNX zkušenostmi a na ty, kteří chtějí absolvovat certifikační kurs KNX. ETS Professional obsahuje celou řadu funkcí potřebných pro konfiguraci a programování každého typu KNX přístrojů. ETS Inside je verze určená pro nastavování a nahrávání přístrojů pro méně složité instalace (tj. bez plug-inů nebo bez rozhraní s komplexní funkcionalitou).

Pro jaké typy projektů je ETS Inside vhodný?

ETS Inside je vhodný pro rezidenční a malé komerční instalace, např. pro byty, rodinné domy, malé obchody apod., které nevyžadují velké počty přístrojů nebo vysokou složitost v nastavování.

Co je nového při srovnání ETS Inside a ETS Professional?

Je to jedinečný a revoluční nástroj, protože umožňuje konfiguraci KNX instalací prostřednictvím smartphonů nebo tabletů.

Jakou přidanou hodnotu nabízí ETS Inside pro systémové integrátory?

Systémoví integrátoři nyní mohou snadno ponechat část konfigurace instalace přímo na zákazníkovi. ETS Inside totiž zákazníkovi dovoluje uskutečňovat drobné změny *. (* Vlastnost dostupná od 2. poloviny roku 2017.) 

Více otázek a odpovědí naleznete na http://support.knx.org